top of page

3D Ліфтинг обличчя

Одна з найбільш затребуваних і унікальних процедур від Maria Galland - унікальний ліфтинговий догляд PROFILIFT (Профіліфт). Цей догляд відомий як тривимірне моделювання овалу обличчя. Обличчя коригується в 3D - в трьох вимірах. Як це досягається? По-перше, застосовується ексклюзивний масаж, по-друге - особливі, унікальні препарати, розроблені компетентними технологами лабораторії Maria Galland.

 

Як діють препарати для тривимірного моделювання овалу обличчя лінії PROFILIFT (Профіліфт)?

 

Унікальна гамма Profilif відновлює пружність шкіри, тонус тканин, запобігає їх обвисання, дозволяє пере-моделювати обличчя в трьох вимірах. За допомогою препаратів Profilift (профіліфт) формують матричний каркас особи.

Тканини наповнюються зсередини

 

Унікальна гамма - догляд Profilift - містить авангардний компонент Firmliner 3D, який допомагає відновити внутрішню матерію тканин, що підтримують форму обличчя, та усуває їх обвисання. Тканини наповнюються зсередини. компонент Firmliner 3D вирівнює рельєф шкіри.

Тканини зміцнюються

 

У догляд Profilift також включений компонент Тоніскіна, завдяки якому посилюється зв'язок між дермою і епідермісом, так що шкіра зміцнюється на рівні підтримують тканин. Компонент Тоніскіна відновлює тканини дерми і забезпечує ефект ліфтингу.

Зморшки розгладжуються

 

Догляд Profilift містить таласфери гліцінгена, за рахунок яких зменшується втрата вологи, розгладжуються зморшки. Догляд Profilift наповнює зневоднені клітини і відновлює структуру шкіри. Таким чином, догляд Profilift бореться з сухістю шкіри. При цьому поліпшується колір обличчя, шкіра стає пружною, молодою та свіжою.

 

Ліфтинговий догляд PROFILIFT (Профіліфт) в салоні краси "Турандот"

 

Досвідчені фахівці салону краси «Турандот» допоможуть вам за допомогою унікального догляду Profilift відновити юність, свіжість, красу і пружність шкіри, чіткі лінії обличчя. Звертайтеся до нас в будь-який час. Тут вас зустріне затишна, комфортна атмосфера, кваліфіковані майстри, чуйність і увага персоналу, прийнятні ціни.

bottom of page