top of page

Інфрачервона сауна

Популярна процедура, що обіцяє здоров'я, струнку фігуру і довголіття, користується надзвичайною популярністю. Але мало хто знає, який вплив на організм маають інфрачервоні сауни. Сьогодні інфрачервоні сауни зустрічаються не тільки в спеціалізованих косметичних закладах. Ринок пропонує всілякі портативні варіанти моделей, які запросто можна встановити у власному будинку.
 

Секрети інфрачервоної магії

Оскільки більшість салонів краси рекламує інфрачервоні сауни, як чудовий спосіб швидкого і легкого схуднення, розглянемо принципи роботи з цієї точки огляду. Інфрачервоне випромінювання має хвильову структуру і надає потужний вплив на м'які тканини організму, розігріваючи їх. Під час сеансу розширюються кровоносні судини, поліпшується кровообіг, з м'язів виводиться зайва молочна кислота. Саме тому інфрачервоні сауни такі популярні у професійних спортсменів — виведення молочної кислоти швидко знімає біль і втому після інтенсивних тренувань.

 

Існує думка, що інфрачервона сауна сприяє прискоренню обміну речовин. Дійсно, оскільки відбувається прискорення кровообігу, обмінні процеси також активізуються. Тому всього за один півгодинний сеанс ви можете спалити більшу кількість калорій, ніж за 30 хвилин звичайної прогулянки.

 

Природньо, що ступінь «енерговитрати» індивідуальний для кожного організму. У одних людей період адаптації до нагрівання проходить швидко, в інших — повільніше, а треті взагалі не реагують на вплив інфрачервоних променів.

 

Але якщо ви хочете схуднути, використовуючи тільки лише інфрачервону сауну, стрункої фігури вам не бачити. Навіть кілька годин на день, проведених у сауні, безглузді без хоча б мінімальних попередніх фізичних навантажень і правильного харчування. Стара мудра приказка «Без праці не витягнеш і рибку зі ставка» діє навіть щодо останніх новинок технічного прогресу.

 

Чим корисна інфрачервона сауна

 

Клінічні випробування довели безперечну користь інфрачервоного випромінювання. Під час сеансу відбувається м'яке розігрівання тканин, що призводить до поліпшення кровообігу в усьому організмі. Виводиться молочна кислота, зменшується біль після тренувань і важкого трудового дня.

 

По суті, ІЧ-сауна є чудовим «гімнастичним тренажером» для судин. Регулярні процедури сприяють запобіганню утворення атеросклеротичних бляшок, і, як наслідок, знижують ризик появи тромбів, інсультів та інших хвороб, які можуть бути викликані некоректною роботою судин.

 

Процедури в ІЧ-сауні значно відрізняються від сидіння в турецькій або російській лазні. Ви спокійно проводите час, насолоджуючись м'яким теплом. Ніякого задушливого пару, надмірного потовиділення і палючої спеки. Нагрівання відбувається не стільки через підвищення температури повітря, скільки за рахунок прискорення кровообігу.

 

Інфрачервоні сауни відрізняються більш коротким списком протипоказань, ніж свої давніші попередники — російська лазня, хамам, класична сауна і т. д. Вона сподобається навіть тим, хто дуже складно переносить спеку або страждає від вегето-судинної дистонії.

bottom of page