top of page
Безпечне фарбування з Олаплекс (Olaplex)

Процедура Olaplex

Чи можна пофарбувати волосся і не пошкодити їх? Це важливе питання задають собі багато жінок, які люблять експериментувати з кольорами і часто користуються фарбами для волосся. Всі знають, що фарбування шкідливе для волосся і нічого з цим зробити не можна. Однак зараз цей міф можна залишити у минулому, адже американські вчені створили інноваційний продукт Olaplex (Олаплекс), який дійсно змінює все!

Що таке Олаплекс і кому він підходить?

Професіонали підтверджують, що Olaplex робить волосся здоровіше і краще, ніж воно було до фарбування. Без сумніву, ця продукція створює абсолютно нові можливості для стилістів та їх клієнтів.

Фарбування з Olaplex, одночасно зі зміною кольору, відновлює хімічну структуру волосся, реконструює кожен волосок зсередини, відновлюючи пошкоджені дисульфідні зв'язки. Завдяки цьому волосся стає живим, блискучим і не страждає від негативного впливу агресивних компонентів фарб. Це справді інноваційна технологія, яка дозволяє відновлювати волосся після хімічних, механічних та термічних ушкоджень.

 

Дана продукція ідеально підходить для жінок, які хочуть освітлити своє волосся або кардинально змінити колір (з блондинки перетворитися в брюнетку або красуню із червоним волоссям). Крім того, використовуючи Olaplex, можна спокійно робити виправлення або хімічну завивку відразу після фарбування, не боячись зашкодити здоров'ю своїх кучерів. Раніше такі маніпуляції з волоссями призводили до того, що вони остаточно втрачали свій здоровий вигляд. Теперь дівчата можуть вирішити це так, як вони хочуть і не переживати за свої локони.

 

Додаючи Olaplex у будь-який освітлюючий продукт, можна отримати дійсно вражаючий ефект, про який раніше стилісти не могли й мріяти. Даний продукт працює до, під час та після фарбування волосся. Він не містить шкідливих силіконів, альдегідів, сульфатів та масел, які негативно впливають на структуру локонів.

 

Після використання Олаплекс можна помітити, що волосся не тільки якісно окрашене, але й:

  • Стало значно міцніше;

  • Стало більш м'якими і блискучим;

  • Набуло здорового вигляду;

  • Легко разчісується;

  • Без проблем піддається укладанню.

Стилістам, які використовують Olaplex, більше не потрібно робити вибір між чудовим результатом фарбування та збереженням здоров'я клієнта.

Фарбування з Olaplex - це ексклюзивна послуга, якою нещодавно могли скористатися лише обрані. Сьогодні в українських дівчат та жінок є можливість відчути себе особливими та потурбуватись про свої локони. Наш салон краси один із перших в Україні пропонує всім бажаючим скористатися ексклюзивною послугою, ціна на яку радує своєю демократичністю та доступністю.

 

Ваше волосся гідно всього самого найкращого. Потрібно залишити у минулому фарбування, яке лише шкодить волоссю і перетворює його у мляву копицю. Бо Olaplex не тільки робить фарбування безпечним та якісним, але й надає волоссю здоровий та квітучий вигляд.

bottom of page